HEMEN ARA
×
  Hemen Ara   Whatsapp

ÖZVATAN VOLVO İkinci el şanzıman

ÖZVATAN ili içerisinde kamyon veya tırlarınızın bakımını yaptırmak için birçok servisi ziyaret etmiş olabilirsiniz. Ancak hem mobil tamir servisimiz ile hem de servis istasyonumuz ile tır ve kamyonlarınızın mekanik, elektronik tamirini usta ellere teslim edebilir; dilerseniz de orijinal veya yedek parça değişimleri için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Ceylan Otomotiv; FORD, DAF, SCANIA, MERCEDES BENZ, BMC, VOLVO, RENAULT, DODGE, IVECO, HINO ve diğer marka ve model Tır ve Kamyonlarınızın: elektrik, mekanik bakım, yağ değişimi, periyodik bakım hizmetleri, yedek parça ve Muayene Öncesi Hazırlık hizmeti vermektedir.
Bilgi ve tecrübenin getirdiği emek ile ÖZVATAN bölgesine yakışır bir tır ve kamyon tamir servisi hizmeti sunuyoruz. Çağın getirdiği yenilikler ile tır ve kamyonlarınızı tekrar yollara kazandırıyor ve profesyonel ekibimiz ile titiz, hızlı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Peki, Ceylan Tır ve Kamyon Servisi olarak hangi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz?
Mobil Tamir Servis Hizmeti
Tır ve kamyonlarınızın anlık arıza yapması pek doğal bir gerçek. Tamir ve bakım için servise gitme veya boş bir gün ayarlamanız da zor olabilir. İşte bu noktadaki açığı görerek ÖZVATAN bölgesinde "Mobil Tamir Servisi" sunuyoruz. Nedir bu mobil tamir servisi dediğinizi duyar gibiyiz. Mobil tamir servisi; beklenmedik anlarda arza yapan kamyon ve tırınızın olduğu noktaya gelen servis aracımız ve ekibimizden oluşmaktadır. Kısacası sizin herhangi bir çekici ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Bunun dışında istediğiniz zaman istediğiniz lokasyona mobil tamir servisimizi de çağırabilirsiniz. Kapınıza kadar gelerek servis istasyonunda yapılacak tüm tamir ve bakım süreçlerini kapınızda gerçekleştirebiliriz.
Fren Tamir Hizmeti
Kamyon ve tırların pek doğal tüm taşıtların en önemli aksamı tabi ki fren ve fren sistemidir. Tutmayan, bozulmuş veya tepkimeye cevap vermeyen fren sistemleri can ve mal güvenliğini riske atmaktadır. Fren veya fren sisteminde en ufak bir arızadan şüphelenmeniz halinde servisimize gelerek bakımlarını ÖZVATAN bölgesinde firmamıza yaptırabilirsiniz. Yılların bilgi birikimine ve tecrübesine sahip ustalarımız fren sisteminizdeki sorunları tespit ederek sizi bilgilendirecektir. Gerekli bilgilendirmelerin ve tamir süreci hakkındaki bilgilendirmenin ardından fren veya fren sisteminizdeki düzenlemeler kısa sürede teknolojik ekipmanlar ile sağlanmaktadır.
Motor Bakım ve Tamir Hizmeti
ÖZVATAN içerisinde ister mobil tamir servisimiz ile kapınıza gelerek isterseniz de istasyonumuzda tüm motor bakım süreçlerinde sizlere destek olabiliriz. Periyodik bakımları yapılmış bir motorun ömrü uzun ve sağlıklı olacaktır. Bunun için Ceylan Tır ve Kamyon Servisi olarak tüm bakım ve onarım çalışmalarına gösterdiğimiz hassasiyeti motor bakım ve tamirinde de gösteriyoruz.
Elektrik ve Elektronik Tamir Hizmeti
Tır ve kamyonlarınızın tüm elektrik ve elektronik süreçlerinden ÖZVATAN bölgesinde yanınızdayız. Taşıtlar için önem arzeden elektrik aksamının düzenli çalışması için işin ehli ustalarımız ile tüm bakım ve tamir hizmetlerini sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Tır veya kamyonunuzda oluşabilecek elektrik veya elektronik arızalar için ister servisimizi ziyaret edebilir, isterseniz de mobil bakım servisimize bir alo diyerek kapınızda hizmet alabilirsiniz.
Mekanik Tamir Hizmeti
Bilmeyen ellerde daha fazla masraf ve zarar oluşturacak mekanik tamir hizmetini de ÖZVATAN ve civarı bölgelerde, siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz. Tır veya kamyonlarınızın tüm mekanik bakım süreçlerinde sizlere kolaylıkla destek olabiliriz. Tecrübeli ustalarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile mekanik arıza sorunlarında yanınızdayız. Mekanik bakım ve tamirinde gerçekleştirdiğimiz belli başlı bakımlar; yakıt ateşleme sistemi bakım ve onarımı, debriyaj ve debriyaj seti sakım ve onarımı, radyatör ve klima sistemi kontrolleri, lastik bakımları ve periyodik rotasyonlar, fren sistemi ile alakalı kontrol ve bakımlar, motor yağı kontrolü ile motor yağ filtresi değişimi, motor arıza tespit işlemleri, ön cam silecekleri ile İlgili kontrol ve değişimler, far ayarları ve kontrolleri ve benzeri mekanik tamirler gerçekleştirilir.
Muayene Hazırlık
Tır ve kamyonlarınızın muayene süreçlerinde de sizin için hizmet sağlıyoruz. Muayene öncesi tüm bakımları gerçekleştirerek aracınızın en iyi şekilde muayene sürecinden geçmesini kolaylaştırıyoruz. Bilgili çalışan kadrolarımız ile eksikleri sizlere bildiriyor, değişmesi veya tamir olması gereken alanları da sizlere belirtiyoruz. Tüm süreç hakkında sizi bilgilendirerek tır ve kamyonlarınızın muayene süreçlerinden tam not alması için çalışıyoruz.

Kısacası tüm bakım ve tamir hizmetleri için Ceylan Tır ve Kamyon Servisi’ne tır ve kamyonlarınızı emanet edebilirsiniz. ÖZVATAN bölgesinde Muayene hazırlık hizmetimiz için, detaylı bilgi alabilirsiniz. Diğer hizmetlerimizden faydalanmak için de iletişime geçmeyi unutmayın.
Arama Etiketleri
Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın hemen sizi arayalım !

Kayseri Tır ve Kamyon Servisi

Türkiye'nin Her Noktasında hizmet vermekteyiz…
Tır ve kamyonlarınızda, aracınızın en kısa zamanda tamir ve bakımını yaparak sizlere teslimatı yapılmaktadır. Garantili hizmet için Ceylan Tır ve Kamyon Servisi hizmetinizdedir.
Logo
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !