HEMEN ARA
×
  Hemen Ara   Whatsapp
Mobil Tamir Servisi
Kamyon veya tırlarınızın periyodik bakımlarının dışında acil durumlarda da mobil tamir servisi ile kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Mobil tamir servisi ile aracınızın birçok parça değişimini ve tamirini yaptırarak, fren balata ve disk değişimine kadar birçok önemli ekipman değişimini de yaptırabilirsiniz.

Herhangi noktada olduğunuzda mobil tamir servisini çağırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İster kapınızda kamyonunuzun bakımını yaptırabilir isterseniz de yolculuk sırasında belirttiğiniz noktada mobil tamir servisi ile hizmet alabilirsiniz. 

Mobil Tamir Servisi Nedir, Ne İşe Yarar?

Mobil tamir servisi kısaca kamyon veya tırınızın tamirini istediğiniz yerde istediğiniz zamanda yaptırabilmenizdir. Herhangi bir tamir talebiniz de belirttiğiniz noktaya kısa süre içerisinde “mobil tamir servisi” gelerek gerekli işlemleri yerinde ve gözünüzün önünde yapmaktadır. Herhangi bir servis istasyonunda yaptırabileceğiniz bakım ve tamir çalışmalarının tümünü motor tamir servisi ile istediğiniz noktada kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Bu sayede değerli vaktinizi servis aramak ve aracınızı servise götürmek için harcamıyor, istediğiniz noktada istediğiniz bakım ve tamir işlemlerini yaptırabiliyorsunuz. 7gün 24 saat istediğiniz ve belirttiğiniz noktaya gelen mobil tamir servisi ile de zaman kazanmanız mümkün oluyor. 

Mobil Tamir Servisi Nasıl Çalışır?

Çok basit bir şekilde gerekli irtibat numaralarını arayarak, belirttiğiniz noktaya mobil tamir servisi gelebilmektedir. Belirtiğiniz noktaya gelen mobil tamir servisi, kamyon veya tırınızın durumunu inceleyerek neler yapılması gerektiğiniz sizlere aktarıyor. Yapılması gereken işlemler size söylenerek, onayınızın ardından tamir işlemine başlanmaktadır. Kısa sürede tamir işlemi tamamlanarak yolunuza güvenli bir şekilde devam etmeniz sağlanır. Herhangi bir aksilik veya problem ile karşılaşmanız halinde tekrar iletişim kurduğunuz numarayı arayarak destek ekibi ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Tamir Servisinden Hangi Hizmetler Alınabilir?

Hızlı ve istenilen noktada kusursuz tamir işlemini sunan mobil tamir servisi ile birçok işlemi yaptırabilirsiniz. Herhangi bir araç bakım istasyonunda aldığınız tüm işlemleri, mobil tamir servisi de aynı kalite ve hatta daha iyi bir kalitede sizlere sunmaktadır. Zaman ve mekân sınırı tanımayan mobil tamir servisi ile ister yedek parça değişimi, ister rutin bakım, ister lastik ve birçok değişim işlemi yapabilirsiniz.
Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın hemen sizi arayalım !

Kayseri Tır ve Kamyon Servisi

Türkiye'nin Her Noktasında hizmet vermekteyiz…
Tır ve kamyonlarınızda, aracınızın en kısa zamanda tamir ve bakımını yaparak sizlere teslimatı yapılmaktadır. Garantili hizmet için Ceylan Tır ve Kamyon Servisi hizmetinizdedir.
Logo
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !