HEMEN ARA
×
  Hemen Ara   Whatsapp
Mekanik Tamiri
Kamyon veya tırlarınız için mekanik aksamların korunması önemlidir. Bakımı iyi yapılmış mekanik aksamlar yol tutuşun da kamyonunuz ile daha iyi bir sürüş keyfi almanıza yardımcı olur. Bunun dışında mekanik bakımı ve onarım hizmeti iyi yapılmış taşıtların ayrıca performans oranları yüksektir. Elin mekanik bakım nedir birlikte öğrenelim.

Mekanik tamiri ve mekanik bakımlar kapsamlı olduğundan dolayı ortaya çıkan tüm mekanik sorunlar komplike işlem gerektire bilmektedir. Bunun için taşıtınızı tecrübe sahibi bir servise ve tecrübeli ustaların ellerinde bırakmanız faydanıza olacaktır. Unutmayın taşıtınızın dış görünüşü ne kadar kusursuz olursa olsun, mekanik aksamlarında sorun olan taşıtlar sizin can ve mal güvenliğinize neden olur. Ciddi problemler doğurabilecek olan mekanik tamirine önem göstermeli ve perdiyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız.

MEKANİK TAMİR NASIL YAPILIR

Mekanik tamir, kamyon veya tırınızın durumuna göre gerekli incelemeler sonucun da yapılır. Örneğin balatanızda sorun var ise balata incelemesi ile sorunun tespiti gerçekleştirilir ve yılların tecrübe bilgi ve birikimine sahip ustalarımız tarafından mekanik tamiri gerçekleştirilir. Peki mekanik tamirinde ne gibi işlemler yapıyorsunuz diye soruyor olabilirsiniz. Mekanik tamirinde 

Yakıt Ateşleme Sistemi Bakım ve Onarımı 
Debriyaj ve Debriyaj Seti Bakım ve Onarımı 
Radyatör ve Klima Sistemi Kontrolleri
Lastik Bakımları ve Periyodik Rotasyonlar 
Fren Sistemi ile Alakalı Kontrol ve Bakımlar 
Motor Yağı Kontrolü ile Motor Yağ Filtresi Değişimi
Motor Arıza Tespit İşlemleri 
Ön Cam Silecekleri ile İlgili Kontrol ve Değişimler Far Ayarları ve Kontrolleri ve benzeri mekanik tamirler gerçekleştirilir.

Mekanik Tamir Fiyatları

Mekanik tamir kapsamında tır veya kamyonunuzun tüm bakım, tamir işlemleri ustalarımız tarafından gerçekleştirilir. Dilerseniz mobil tamir servisimiz ile istediğiniz konumda, istediğiniz zamanda yerinde de mekanik tamir hizmeti alabilirsiniz. Mekanik aksamında sorun tespit edilen parçaların parça değişimi de bizzat ustalarımız tarafından yapılmaktadır. İster orijinal isterseniz de yedek parça ile parça değişimi yapılmaktadır. Tüm bunların fiyatları istenilen parçaya, gerekli olan tamir süresine göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçerek mekanik tamir işlemlerinize kolaylıkla çözüm getirebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın hemen sizi arayalım !

Kayseri Tır ve Kamyon Servisi

Türkiye'nin Her Noktasında hizmet vermekteyiz…
Tır ve kamyonlarınızda, aracınızın en kısa zamanda tamir ve bakımını yaparak sizlere teslimatı yapılmaktadır. Garantili hizmet için Ceylan Tır ve Kamyon Servisi hizmetinizdedir.
Logo
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !